Реєстрація Вхід
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Швидка доставка смачної піци "Карузо"
(дзвінок безкоштовний) 0 800 331 222

(дзвінок безкоштовний)

Працюємо з 10:00 до 23:00

Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо

Збережи довкілля

 

Думати глобально, діяти локально!
 

 

Як часто кожен з нас чув про згубний вплив на наше здоров’я та довкілля не утилізованих батарейок? Проте, не отримуючи чіткої аргументації та не усвідомлюючи глибини цієї проблеми, більшість далі продовжує викидати їх просто у смітник.

 

Вчені з різних країн підрахували: одна пальчикова батарейка, яка була викинута в лісовій або парковій зоні, здатна забруднити двадцять квадратних метрів ґрунту або 400 літрів води! Але це далеко не всі наслідки. Окремо варто сказати і про те, що при спалюванні батарейки виділяють діоксин, що отруюють повітря. Ці діоксини можуть переміщатися на кілометри та наражати на небезпеку наше життя та здоров`я. Вражаюче, чи не так?

 

Перші питання які виникають при пробудженні екологічної свідомості: «Куди ж можна здати використані батарейки?» та «Чому пунктів прийому так мало?». Тепер турбуватись про довкілля можна не виходячи з дому чи офісу! Підтримайте ініціативу доставки піци «Карузо» та делегуйте цю суспільно важливу справу нам! Відтепер Ви маєте можливість віддати використані батарейки нашим кур‘єрам та бути впевненими, що вони будуть професійно утилізовані!

 

Екологічна свідомість - запорука  здорового  майбутнього!

 

Доставка піци «Карузо»