Реєстрація Вхід
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Швидка доставка смачної піци "Карузо"
(дзвінок безкоштовний) 0 800 331 222

(дзвінок безкоштовний)

Працюємо з 10:00 до 23:00

Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо

Про Нас

Ви зголодніли? Замовлення піци у Львові, додому або в офіс - це не проблема! Обирайте з великого меню від "Карузо": свіжа, ароматна, гаряча та смачна піца. Доставка піци в будь-який куточок Львова.

 

"Карузо" - це смачні піци по цікавим рецептам. Доставка піци в офіс або в квартиру здійснюється в максимально короткі терміни, а спеціальні технології доставки дозволяють привезти Вам піцу свіжою та гарячою. Замовляючи нашу піцу, Ви економите свої гроші, адже наші піци не тільки смачні, але і за доступною ціною. До того ж, в нас абсолютно безкоштовна доставка.

 

Телефонуйте нам, якщо Вам потрібна піца в будь-якому районі Львова. Карузо доставляє швидко і професійно. Також ми пропонуємо Вам широкий асортимент холодних напоїв. Вже багато львів'ян оцінили зручний і швидкий сервіс замовлення піци від "Карузо", популярність зростає з кожним днем.

 

Для приготування піци ми використовуємо тільки високоякісні продукти та артезіанську воду. Контроль за якістю здійснюється висококваліфікованими фахівцями. Ввічливі кур'єри доставлять Вам піцу та напої в найкоротші терміни в будь-яку точку Львова. Доставка піци здійснюється в термосумках, що зберігають тепло протягом двох годин.

 

Ми готуємо свіже тісто, витримуємо його, потім готуємо всі свіжі інгредієнти - нарізаємо, розфасовуємо, а тільки потім випікаємо вашу піцу. І після цього ми доставляємо свіжу і смачну піцу до Вас додому або в офіс.

 

Повірте, смак якісної піци виправдає Ваші очікування, Ви можете перевірити це прямо зараз.

 

Контактна інформація:

Доставка піци Карузо Львів

Телефон: 0 800 331 222 (дзвінок безкоштовний)

Електронна пошта: karuzopizza@gmail.com